Lejlighed i Saalbach i januar 2013 (ca. 4 uger) - Besvar indlæg

Udfyld felterne i formularen nedenfor for at besvare indlægget på Skisport forummet.

Navn:
Email:
Gentag email:

Du modtager en e-mail fra os, i den findes et link du skal klikke på før dit indlæg kan ses.

jeg ønsker ikke at modtage mails når der skrives i denne tråd
send en mail når der svares på mit indlæg (du modtager mail ved det første svar)
send en mail når der skrives i denne tråd (du modtager mail ved alle svar)
Kousholt skrev:
Jeg søger en lejlighed med plads til 4-6 personer, der udlejes i hele januar måned og gerne i starten af februar også.
Kontakt mig venligst, hvis du har en lejlighed, kender nogen med lejlighed eller kan anbefale lokale lejlighedsagenter.

Eneste krav er, at der er rimelig god plads samt et veludstyret køkken, så vi selv kan lave mad og holde omkostningerne nede. Studiet skal passes om aftenen ved siden af skiløbet, så der står ikke teenage-druk i lejligheden på programmet. Den slags klares bedst på Hinterhag :-)

Jeg køber "AllStar" sæsonliftkort til Kitzbühel alperne, så bolig i St Johann, Alpbachtal, Brixental eller Kaprun har også interesse (selvom det nok bliver i december eller marts).

Mvh
Jonas
Emne:
Tekst:

Når du trykker "Opret indlæg" bliver der sendt en e-mail til dig. I denne skal du klikke linket, så kan dit indlæg ses på siden. Dit indlæg er altså først online, når du har aktiveret det.

Find tilbud på skirejser

Gå til toppen