Er der nogle der vil med på skiferie?

Tina Aaslyng 18/08 2009 18:01

Jeg er en pige på 21, der mangler nogle at tage på skiferie med. Jeg vil helst til St. Anton i uge 6, 7 eller 8, men jeg er selvfølgelig frisk, hvis der skulle komme andre forslag :)
Så hvis der er nogle der, lige som mig mangler nogle at tage afsted med, så kom glad, både piger og drenge. Glæder mig til at høre fra jer :)
Tina

Kommentarer:
Der er i alt 3 svar i denne forumtråd.

Andreas Larsen 25/08 2009 22:45

Sv: Er der nogle der vil med på skiferie?

Hey Tina.
Jeg fylder selv 21 her til okt:) og har selv planlagt at skulle på ski til vinter, min plan er egentlig at jeg skal godt rundt i europa, så en uge eller to i sr.anton er jeg frisk på:)

MVH
ANDREAS

Charlotte Serup Pedersen 26/08 2009 00:37

Sv: Er der nogle der vil med på skiferie?

Hey :) Står også selv og mangler nogle at tage afsted med her til vinter, fylder selv 22 her start okt. Jeg brænder dog mere for Val Thorens, hvis det er noget..? Hvilken uge det bliver er for mig ligegyldigt..

Mange hilsner fra Charlotte

Kasper Jensen 01/09 2009 20:27

Sv: Er der nogle der vil med på skiferie?

Hej

Ta´med os der ville i lige passe ind

http://www.dgi.dk/201017020602

Hilsen Kasper

Find tilbud på skirejser

Gå til toppen