Nyhed

Sjove og farvestrålende huer fra Neff

Online: 16/12 2010

Neff har lavet en ny kollektion af hatte og huer til alle. Der er ikke tale om traditionelle huer – snarere tværtimod.

Nogle vil helst have en sort hue, mens andre er mere sprælske – sidstnævnte er blevet tilgodeset af Neff, der har lavet en serie af særdeles farvestrålende huer. Dit hoved kan både blive udsmykket med en hue, der ligner en vaffel eller en cup cake. I serien findes selvfølgelig også mere maskuline huer.

Mangler du en hue, og kan du godt lide farver, er serien af farvede og mønstrede huer fra Neff nok lige noget for dig. Serien indholde bl.a. Cupcake-huen, der er illustreret på billedet til højre.




Se Neff Beenies her

Forrige: Off piste video fra Bad Gastein Næste: Big fat snake - wagrain/saalbach

Se alle nyheder
Populære sider på Skisport.dk netop nu!

SkiShoppen - restsalg
Find skirejser og restpladser
Grupperejser
Køb & Salg
Lande


Tilmeld nyhedsbrev og vind lækkert skisæt

Få gratis nyhedsbrev med tips og tricks, artikler og tilbud - tilmeld dig nu og deltag i konkurrencen om et lækkert skisæt fra SkiShoppen!

Tilmeld nyhedsbrev og vind


Til toppen Til toppen Tilføj siden til dine favoritter Bogmærk! Tip en ven om denne side Tip en ven Tilmeld dig vores nyhedsbrev om skirejser og skiferie med spændende nyheder, artikler, tilbud, nyttige tips Nyhedsbrev Bookmark and Share